More Website Templates @ TemplateMonster.com. April 16, 2012!

Mládežnícke výmeny

Fingers are talking

Projekt sa realizoval v Turecku (Adana) od 6.-13.5.2012. Hlavnou témou projektu bolo poskytnúť základné informácie o nepočujúcich ľuďoch nielen v Turecku, ale aj v krajinách, z ktorých prišli ďalší účastníci. Popri všetkých aktivitách sa naučili aj najdôležitejšie znaky z posunkovej reči.

Let´s make business together!

Projekt sa realizoval v Poľsku (Zwardón) od 22.-29.7.2012. Hlavnou témou projektu bolo vytvoriť šance pre hľadanie zamestnania zdravotne postihnutých. Porovnaním trhu práce v každej zúčastnenej krajine malo dôjsť k vzniku spoločných cestičiek ako sa najlepšie uplatniť.

Fireball

Projekt sa realizoval v Turecku (Bayburt) od 23.7.-30.7.2012. Hlavnou témou projektu globálne otepľovanie, ktoré sa stáva najväčším problémom celého ľudstva. Počas realizácie projektu bolo naplánovať dôležité kroky pri riešení tejto problematiky a nájsť odpovede na otázky týkajúce sa znečisťovania prírody.

Dance – passion and life

Projekt sa realizoval v Poľsku (Pogorzelica) od 5.8.-15.8.2012. Hlavnou témou projektu bolo spojiť profesionálnych tanečníkov a milovníkov tanca zo Slovenska a Poľska a spoločnými silami sa naučiť základné kroky z viacerých tipov tanca.